JABŁONKA

J A B Ł O N K A   Pierwsze dni maja. Roześmiane dziewczyny biegną, uciekają przed natarczywymi chłopcami. Lekkie sukienki falują i przyklejają się do spoconej skóry, skóra jest już lekko złotawa - słońce w tym roku rozpieszcza. Unosi się słodki zapach. To jabłonka. Obrodziło. Nie bez powodu na symbol radości obrano jabłoń. Pełne słodyczy, urokliwe, ale niezwykle delikatne kwiaty tego drzewa bardzo trafnie, a nawet przejmująco oddają naturę tego ulotnego stanu. Radość jest – wybucha, przejmuje, nasyca – ale już za moment jej nie ma. Szybko przemija.
Kolekcja „Jabłonka” jest próbą zatrzymania tego stanu, zaklęcia na zawsze w materiale. Precyzyjne, ręczne rzeźbienie pozwoliło uchwycić delikatność płatków, a nieregularna forma – naturalny kształt gałązki. Biżuteria z tej kolekcji będzie doskonałym wyborem dla panny młodej, której patronuje właśnie to cudowne drzewo.


Odkryj niezwykłą kolekcję biżuterii autorskiej ze srebra marki KOS, inspirowaną delikatnością i ulotnością płatków jabłoni. Nasza biżuteria jest wyjątkowa pod wieloma względami - precyzyjne wykonanie, staranność detali oraz unikalny design sprawiają, że noszenie naszych wyrobów jest wyrazem elegancji i indywidualności. Motyw płatków jabłoni został wpleciony w każdy nasz projekt, nadając mu subtelności i niezwykłego uroku. Wybierz biżuterię marki KOS, aby podkreślić swoją wyjątkowość i wprowadzić do swojego stylu nutę natury i delikatności.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl