LOTOS

 L O T O S    Gęste błoto, muł, mrok.
W czeluściach, do których ledwie dochodzi słońce rodzi się lotos. Zielone 
kłącze powolutku przebija bagniste podłoże, wystrzeliwuje w górę, łasi się do światła. W końcu przeszywa lustro wody i leniwie rozkłada się na powierzchni. Teraz objawia się jedynie w swej wspaniałości: jaskrawym różu, delikatnej bieli i słonecznych żółcieniach. Po zachodzie słońca zamyka kwiatostan, zanurza się pod wodą i samooczyszcza, by o świcie znów ukazać swój majestat. Mówią, że to boska roślina.

Lotos sam siebie uczynił symbolem. Przejście od mroku do światła, z brzydoty do piękna, z dołu ku górze w sposób przejmujący oddaje ludzkie zmagania: dążenie do celu, potrzebę oczyszczenia i wiarę w odradzanie się wciąż na nowo.

Kolekcja „Lotos” interpretuje tę niezwykłą roślinę na nowo: unikając dosłownościnawiązuje do abstrakcyjnych kompozycji tworzonych naturalnie przez kwiatostany. Formy są regularne
i zdecydowane w wyrazie: dominują tu ostre cięcia i precyzyjne żłobienia.


Kolekcja „Lotos” to nowe spojrzenie na niezwykłą symbolikę i piękno tej boskiej rośliny. Inspirując się przejściem od mroku do światła, od brzydoty do piękna, stworzyliśmy biżuterię, która oddaje ludzkie zmagania i dążenie do celu. Unikając dosłowności, nasza kolekcja nawiązuje do abstrakcyjnych kompozycji tworzonych naturalnie przez kwiatostany lotosu. Formy są regularne i zdecydowane, dominują ostre cięcia i precyzyjne żłobienia, co nadaje naszym wyrobom wyrazisty charakter i unikalny styl. Wybierz biżuterię z kolekcji „Lotos”, aby wyrazić swoje dążenia i wiarę w odradzanie się na nowo.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl