KWIATY POLNE

Kolekcja KWIATY POLNE została stworzona z myślą o prostocie i naturalnym uroku, który emanuje z pospolitych roślin polnych. Te często niedoceniane rośliny nie tylko stanowią składniki lekarstw, ale także dodają barwnego piękna jednolitemu krajobrazowi pól. W szczególności, kwiaty białej przylaszczki odegrały kluczową rolę w inspiracji tej kolekcji. Ich wolny, nieśpieszny wzrost kontrastuje z ich delikatnym, eterycznym wyglądem, co nadaje im wyjątkowy urok.

Projektowanie biżuterii z motywem przylaszczki stanowiło wyzwanie, ponieważ chciałem oddać subtelność i delikatność tych roślin w srebrze. Wyjątkowa precyzja i wrażliwość w obchodzeniu się z materiałem były kluczowe w tworzeniu tego projektu. Ręcznie rzeźbione detale nadają biżuterii połyskującą fakturę, która pięknie odbija światło, dodając jej elegancji i wyjątkowego uroku.

Dodatkowo, umieszczony w centrum cyrkonia dodaje biżuterii subtelnej dekoracji i rozświetla ją. Kolekcja "KWIATY POLNE" to nie tylko biżuteria, ale także wyraz sztuki rzemieślniczej i miłości do natury.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl